Pathos

 

 

Daha fazla bilgi için; www.pathosacoustics.com

Pathos firması 1994 yılında kurulmuştur. Yeni bir amplifikatör devresi ve "çalışma prensibi"  keşfeden kurucular, bu devre için dünya patenti almış ve INPOL ismini vermiştir. Bu devreyi kullanan ampliler ile dünyanın dört bir yanındaki dergi editörleri tarafından çok büyük övgüler almış ve kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmiştir. Pathos ürünleri gerçek müziğe çok yakın ve müzikal sesler üreten high-end ürünler olarak nitelendirilmişlerdir.

Pathos`un felsefesi olan "Alışılmışın dışında bir yaklaşım" markaya ve ürünlere tamamen yansımıştır. Pathos`un müzikal reprodüksiyona bakış açısı dogmaları içermez. Hedef çok nettir "Müziği en gerçekçi hali" ile üretmek. Halen hazırdaki diğer markalara-ürünlere eşit veya benzer ürünler geliştirmek Pathos`un felsefesine aykırıdır. Pathos tarafından üretilen herbir ürün, sadece teknik egzersizler-farklar değil, tamamen yenilikler ve teknolojik inovasyonlar barındırmalı ve "Müziği gerçeğe en yakın yaratma" yolunda gerçek avantajlar sunmalıdır.

Bütün Pathos ürünleri, köklü bir tarihe sahip geleneksel zanaatkarlar tarafından, özel seçilmiş malzemeler kullanılarak emsalsiz kalite ile İtalya`da, el işçiliği ile üretilir. Bütün ürünler markaya yakışır kaliteyi korumak için çok özenle dizayn edilmiş detaylı kontrol programından geçer.  Özel ürünler, özel bir yaklaşımı hakeder.

?p; Elektronik
 
?p; CD Çalar
?p;Musiteca
?p;Endorphin
?p;Digit
?p; Kulaklık Amplisi
?p;Aurium
?p; Stereo Ampli
?p;Inpol - 2
?p;Twin Towers Anniversary
?p;Logos MK - 2
?p;Ethos
?p;Classic One MK - 3
?p; Pikap - Analog
 
?p; Pikap Pre-Amplisi
?p;In The Groove MK - 2
» Elektronik
» Hoparlör
» Kablo - Aksesuarlar
» Kulaklık
» Pikap - Analog

Ethem Efendi Cad. No: 106/1 Erenkoy Kadikoy - Istanbul - Turkey
Tel: +90 216 418 08 09 / +90 530 349 78 34